Endüstriyel Otomasyon Sistemleri

Mantıksal programlama komutlarının ve güçlü makinelerin kullanımı sizinde faydanıza yarıyacaktır.


Aydınlatma Sistemleri

İşyeri, park bahçe ve çevre aydınlatma sistemlerimiz ile binanızın güzelliğine güzellik katıyoruz.

Binanızı ve işyerinizin iç ve dış en iyi ve en şık tasarımlar ile aydınlatıp sizi ön plana çıkaracak şıklıkta tasarımlar ile aydınlatıp binanızın görünüşünü en güzel şekilde ve en profesyonle şekilde dizayn ediyoruz.


Kamera Sistemleri

Evinizi ve iş yerinizi gözünüz arkada kalmadan gidebilmek için son teknoloji kameralarla donatmaktayız.

Güvenlik kamerası sistemleri kameralar (IP kameralar, kutu kameralar, dome kameralar vb.), dijital kayıt cihazları (DVR), görüntülerin izlenebilmesi için monitörlerden oluşabilmektedir. Güvenlik kameralarından gelen dijital sinyaller, kayıt cihazı aracılığıyla kayıt altına alınabilmektedir.


Uydu Kurulumu Bakım & Onarımı

Uydu kurulumu, takımı, onarımı ve montajını profesyonel ekibimiz ile yüksek kalitede hizmet vermekteyiz.

Firmamız tecrübeli ve uzman ekibili ile televizyonunuz için kurulacak olan uyduyu gerekli ihtiyaç ne varsa size en iyi hizmeti verebilecek şekilde uydu takımı, montajı ve kurulumu en kısa sürede ve en iyi çözümle hizmetinize sunmaktadır. Kanal ayarlayamama, uyduyu yönünü bulamama gibi problemlerde sizi kurtarıyoruz. Artık gönül rahatlığıyla uydunuzu düşünmeyin akşam ne izlesemi düşünün.


Merkezi Uydu Sistemleri

Sizde apartmanınızda çanak anten çokluğundan oluşan görüntü kirliliğinden kurtulmak için bize ulaşın.

3 çanaklı sistemde Turksat, Hotbirt ve Digiturk İzlenebilir.Digiturk uydu alıcısı olanlar aynı sekilde Multiswitch uzerinden izlemeye devam ederler.Normal uydu alıcı olanlanlar Vestel, Arçelik, Next, Goldmaster, Sunny, Redline, Dsmart vs Turksat ve Hotbirt üzerinde 2000 civarında kanal izlerler.Buradaki uydular gerekirse değiştirilebilir.


Elektrik Tesisatı

Uzman kadromuz ve profesyonel ekibimiz ile ev & işyerinizin elektrik tesisatını en iyi şekilde yapıyoruz.

Modern hayatın bir parçası olan elektriğin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenliği açısından son derece önemli bir konudur. Tesisat döşenecek mekanda sıva öncesi boruların döşenmesi işlemi “sıva altı tesisat” olarak adlandırılırken kaba inşaat sonrası elektrik iletim tesisatı döşenmesi işlemine de “sıva üstü tesisat” denir. Henüz inşaat aşamasındayken yapılan bu işlem sayesinde duvar yüzeyinde borular görülmez, yani bütün bağlantılar duvarın içinde kalır.


Atıksu Takip & Analiz Sistemleri

Bu sistemin Entegre paket olarak uygulanması ve eksiksiz stoktan çözümler ile sizlerin hizmetindeyiz.

Derince Elektrik olarak, atıksu takip ve analiz sistemlerin de "Uygulama" dan "Otomasyon" a kadar ihtiyacını duyacağınız her aşamada sizin için muhakkak bir çözümümüz vardır.


Yapısal Kablolama Sistemleri

Kaliteli bir yapısal kablolama, kaliteli bir araçla yarış pistinde sürüş keyfi yaşamak gibi bir deneyimdir.

Yapısal kablolama sistemleri, binaların ses, veri, görüntü ve çeşitli bina yönetim sistemlerini (kamera, hırsız, alarm, güvenlik girişi, yangın alarmı, enerji sistemeri gibi) birbirine entegre eden kablolama ve bağlantı ürünlerinin oluşturduğu yönetebilmeyi ve genişlemeye imkan sağlayan bir yapıdır.

Yapısal kablolama, açık mimari, standart bağlantı ara yüzler, ulusal ve uluslar arasın standartlara bağlılığı ve toplam sistem tasarımı ve uygulaması gibi önemli özelliklere sahiptir.