Derince Elektrik olarak, sizlere çözüm üretiyoruz geliştiriyoruz

Firmamız 2004 yılında şahıs firması "Uzman Elektrik" adı altında kurulmuştur. 2014 yılında şirket yapılanması için isim değişikliği ile "Derince Elektrik Elektronik Endüstriyel Otomasyon İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ" olarak devam etmektedir. Genç dinamik kadrosu ve profesyonel yönetimi ile kısa zamanda Elektrik Hizmet Sektörü içinde yerini alan firmamız müşterimizin beklentirleri doğrultusunda kaliteli ve uygun çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Elektrik & Elektronik konularında en doğru çözümü sunabilmek kalitemizden, dürüst ve ilkeli çalışma sistemimizden başta müşterilerimiz olmak üzere tedarikçilerimiz, rakiplerimiz tüm kişi ve kuruluşlarla dürüst saygılı ilişkiler kurup onlarla başarımızı ve gücümüzü paylaşarak, ikili ilişkilerde dürüstlüğümüzden ödün vermeden kaliteli şekilde teknolojinin olanaklarını kullanarak çağın gerisinde kalmadan Elektrik Taahhüt ve Hizmet Sektöründe piyasanın lider firması olmak ve bu konumunu korumak, şirketimizin genel misyon ve vizyonudur.

İlke ve Hedefimiz

Ufundaki dünya firması olma hedefine en ileri teknolojiyi kullanarak, müşterilerin, ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yaptığı işlerde yüklendiği misyonu yerine getiren kaliteli hizmet sunmak, ileriyi düşünmek, girişimci olmak, yeni fikirlere, yeni gelişen sistemlere, yeni çağdaş yapılanmalara açık olmak sürekli gelişen ve değişen teknolojideki yenilikleri takip etmek teknik bilgi ve yönetimsel becerileri geliştirmeyi ilke edinmektir.

Uzman Kadro

Üstlendiğimiz bütün projelerin kalite güvencesini, eğitimli ve deneyimli teknik zamanlar temin eder. Sahadaki ekiplerimiz, değişen koşullara göre hızlı karar alabilme ve uygulama yetenekleriyle öne çıkarlar. Rakiplerimizle aramızdaki belirgin farklardan biride yetişmiş kadrosudur. Teknik takımlarımızın gücü, taahhütlerimizin, iş süreçlerininin hızına hız, kalitesine kalite katar. Müşterilerimiz, zamanında ve güvenle tamamlanacağını bildikleri projelerini, alanlarında uzman teknik yönetici kadromuza emanet ederler.

0
0
0
0